LO nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim

Dyżury nauczycieli

w Liceum Ogólnokształcącym Nr I im. St. Staszica
ROK SZKOLNY 2022/2023
Nazwisko i imię Dzień / Godzina Miejsce dostępności
Adamska Anna wtorek 14.30 – 15.30 pokój pedagoga
Bańczerowska Izabela poniedziałek 9.40 – 10.40 pokój przy s.26
Bocheński Mirosław czwartek 14.20 – 15.20 pokój nauczycieli WF
Borowska Weronika czwartek (co 2 tyg.) – 7.55 – 8.55 pokój nauczycielski lub s.B1
Borzym Monika wtorek 7.00 – 8.00 pokój nauczycielski lub s.11
Cędzikowska Urszula piątek 9.40 – 10.40 zaplecze chemiczne
Cichoński Mirosław czwartek 14.20 – 15.20 s.35
Firmanty Eliza czwartek 7.00 – 8.00 s.16
Garbacka Monika wtorek 9.45 – 10.45 pokój nauczycielski
Garbuliński Witold wtorek 10.45 – 11.45 pokój nauczycielski
Gaweł-Kepel Grażyna piątek 11.30 – 12.30 (co 2 tyg.) pokój nauczycielski
Gawron Wojciech poniedziałek 9.40 – 10.40 pokój nauczycieli WF
Główka Teresa
Góra Katarzyna wtorek 7.00 – 8.00 s.22
Grudzień Wiesława czwartek 7.00 – 8.00 pokój nauczycielski lub s.12
Gurba Stanisław wtorek 13.25 – 14.25 s.B1
Jaskuła-Przygoda Dorota piątek 10.40 – 11.40 pokój nauczycielski
Kaleta Ewa czwartek 7.00 – 8.00 s.20
Kaszuba Dariusz poniedziałek 13.30 – 14.30 pokój nauczycielski lub s.5
Kateusz-Dominik Karina poniedziałek 11.30 – 12.30 s.36
Koper Agnieszka poniedziałek 10.40 – 11.40 zaplecze chemiczne
Kosmacińska Patrycja wtorek 13.30 – 14.30 s.B2
Kot Beata poniedziałek 10.40 – 11.40 pokój nauczycielski
Krawczyk Maciej poniedziałek 8.00 – 9.00 pokój nauczycieli WF
Krysa Grzegorz wtorek 10.40 – 11.40 pokój nauczycielski
Kwiatkowski Tomasz środa 13.35 – 14.35 pokój nauczycielski
Magiera Ewelina czwartek 8.00 – 8.30 pokój nauczycielski
Majewska Danuta czwartek 10.45 – 11.45 pokój nauczycielski
Mączka Dorota poniedziałek 7.00 – 8.00 pokój nauczycielski lub s.14
Mierzwińska-Cichosz Katarzyna (-) (-)
Miszczuk Sławomir wtorek 10.35 – 11.35 pokój nauczycielski
Młodawska Ewa środa 7.00 – 8.00 pokój nauczycielski
Nowak Katarzyna czwartek 13.00 – 14.00 pokój pedagoga
Piotrowska Iwona środa 14.00 – 15.00 biblioteka
Sójka Marta poniedziałek 7.00 – 8.00 s.15
Starzomski Jan poniedziałek 13.30 – 14.30 s.13
Stencel Monika piątek 10.45 – 11.45 pokój nauczycieli WF
Szczerbińska Katarzyna piątek 7.00 – 8.00 s.10
Szerścień Iwona
Szymański Wojciech poniedziałek 14.20 – 15.20 s.5
Szymczak Wioletta poniedziałek 9.40 – 10.40 zaplecze chemiczne
Walczak Justyna czwartek 7.55 – 8.55 s.21
Walczyński Paweł
Waliszczak Dorota czwartek 13.00 – 14.00 sekretariat
Waszkiewicz Elżbieta wtorek 7.00 – 8.00 pokój nauczycielski
Włodarski Tomasz poniedziałek 7.55 – 8.55 pokój nauczycieli WF
Wojtas Jolanta piątek 7.00 – 8.00 s.31
Wójcik-Nogal Katarzyna poniedziałek 14.40 – 15.20 s.33
Zając Andrzej piątek 14.20 – 15.20 s.15
Ziemba Sławomir środa 8.45 – 9.45 s.26
Zybała Ewelina wtorek 9.40 – 10.40 pokój nauczycielski
Żardecka Monika piątek 7.00 – 8.00 pokój nauczycieli WF

DZIENNIK ELEKTRONICZNY Vulcan

Skip to content