Młode sportsmenki Staszica docenione przez prezydenta Ostrowca

     Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Artur Łakomiec uhonorował uczniów osiągających wysokie wyniki sportowe. Wśród wyróżnionych znalazły się Katarzyna Górnisiewicz, Natalia Stańczyk oraz Kamila Mikos, które dzięki swojej determinacji, ciężkiej pracy i sportowej pasji godnie reprezentują miasto na zawodach wojewódzkich, ogólnopolskich I międzynarodowych.

     Uroczystość była okazją do podkreślenia, jak ważną rolę odgrywa sport w życiu młodych ludzi. Prezydent miasta zaznaczył, że sukcesy młodzieży są efektem nie tylko talentu, ale także codziennych treningów, wyrzeczeń oraz wsparcia trenerów i rodzin.

     Nagrody przyznawane przez samorząd są formą docenienia wysiłku młodych zawodników, ale także motywacją do dalszego rozwoju. Władze miasta od lat wspierają sport młodzieżowy, przeznaczając środki na stypendia i nagrody dla utalentowanych sportowców.

     Katarzyna Górnisiewicz, Natalia Stańczyk i Kamila Mikos pokazują, że pasja, konsekwencja oraz ciężka praca mogą prowadzić do wielkich sukcesów sportowych. Ich osiągnięcia są inspiracją dla innych uczniów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem.

     Coraz większa liczba nagradzanych zawodników pokazuje, że Ostrowiec Świętokrzyski stawia na rozwój sportowych talentów i konsekwentnie buduje silne środowisko młodych sportowców.

Nadchodzące wydarzenia
  1. Wystawienie ocen dla kl. 1-3

    czerwiec 19
Skip to content