Debiuty Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego w sportach sylwetkowych

12 marca 2022 odbyły się Debiuty Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego w sportach sylwetkowych, w których pierwsze miejsce na podium w kategorii Fitness akrobatyczne kobiet open zajęła Gabriela Klepacz – uczennica klasy IB – reprezentująca UKS „BLACK & WHITE” Ostrowiec.

Do zawodów została przygotowana przez trenerów Joannę Kępę oraz Grzegorza Kępę.

O Gabrysi trenerka Joanna Kępa pisze tak:

Gabrysia Klepacz (15 l) -zawodniczka UKS Black White Ostrowiec Św. – trenuje ze mną od 7 roku życia. Pierwszy raz stanęła na scenie mając 7 lat i nieprzerwanie co rok reprezentuje nasz klub i miasto Ostrowiec na arenie krajowej i międzynarodowej. W każdym roku zdobywała miejsca medalowe w Polsce, ale i na świecie bo ma już na swoim dorobku brązowy medal mistrzostw świata zdobyły w Grecji. Jeszcze w tym roku będzie startowała na Mistrzostwach Polski Dzieci w fitness i na Mistrzostwach Świata które planowane są w Serbii. Jednak już teraz podjęliśmy decyzję  o próbnym starcie w kategorii juniorskiej. I to była słuszna decyzja bo mimo silnej obsady i wysokim poziomie Gabi wygrywa swoje pierwsze juniorskie zawody.

Gratulujemy wysokiego miejsca na podium oraz życzymy dalszych sukcesów.