Finał Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”

     Dnia 21.04.2023r.  uczennice naszego liceum  Karolina Perchel i Julia Skowron z klasy 2c, udały się do Warszawy na Wielki Finał Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Wydarzenie to było podsumowaniem pracy uczniów realizujących projekt ,,Usłysz głos Natury”, którzy przeprowadzili warsztaty w szkołach podstawowych i wykonali gazetkę promującą temat ekologii.

     Zwieńczeniem ich pracy były certyfikaty potwierdzające umiejętności komunikacji, pracy w zespole, zarządzania oraz znajomości marketingu internetowego. Dodatkowo uczniowie promowali treści związane z oszczędzaniem ciepła i energii we współpracy z firmą Veolia.

     Wyjazd na Wielki Finał, umożliwił uczennicom osobiste poznanie partnerów projektowych jak i mentora. To był czas nowych znajomości i rozmów dotyczących zarządzania, pracy w firmie, biznesie i zespole. Projekt był czasem szlifowania tych umiejętności, tworzenia wartościowych treści dla beneficjentów – odbiorców projektu.

     Dodatkowo nasza szkoła zajęła 291 miejsce w rankingu szkół na 411, dając tym samym 6 pozycję w województwie. Projekt uzyskał 3015 punktów.

Nadchodzące wydarzenia
  1. Wiosenna przerwa świąteczna

    marzec 28 - kwiecień 2
Skip to content