IV Ogólnopolski Bieg w Piżamach „Obudź w Sobie Anioła”

     W niedzielę na Gutwinie odbył się IV Ogólnopolski Bieg w Piżamach „Obudź w Sobie Anioła”, (organizowany corocznie przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego).

 

     Uczestnicy pobiegli dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych, a dodatkową atrakcją był turniej paintball dla Kubusia Guzala.

    

    

   W grupie uczestników biegu byli ( oczywiście w piżamach ) uczniowie Staszica wraz z opiekunami p. Katarzyną Mierzwińską-Cichosz oraz p. Maciejem Krawczykiem.

Nadchodzące wydarzenia
  1. Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna kl. 1-3

    czerwiec 22 @ 13:00 - 14:30
Skip to content