LO nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim

Koronawirus – dodatkowe informacje

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W dniu 11 marca 2020 r. Minister Edukacji Narodowej na podstawie tzw. specustawy – specjalnej ustawy dotyczącej szczególnych rozwiązań w walce z epidemią koronawirusa – nakazał zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w placówkach oświatowych w okresie 12.03. – 25.03.2020 r.

W zaistniałej sytuacji, zgodnie z powyższymi wytycznymi dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego Nr I podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć w ww. terminie.

Drodzy Uczniowie,

czas zawieszenia zajęć nie jest okresem wyjścia z domów i spotkań towarzyskich – posłuchajcie informacji z poniższego linku:

https://www.youtube.com/watch?v=dYcIw04hIOw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3oFKjFndv5FKSsFMkg4DqYuj5QEHwZIZvLU2iREt_S0h-uIgQCHdvvppI

Prosimy o systematyczne sprawdzanie wiadomości wysyłanych za pomocą dziennika elektronicznego, śledzenia strony internetowej szkoły, stron internetowych: Ministerstwa Edukacji Narodowej, Świętokrzyskiego Kuratorium Oświaty, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego.
O dalszych działaniach będziemy Was informować.

Dariusz Kaszuba

Najnowsze informacje ze strony Kuratorium:

https://kuratorium.kielce.pl/42224/zawieszenie-zajec-dydaktyczno-wychowawczych-w-przedszkolach-szkolach-i-placowkach-oswiatowych/

 

Skip to content