Pożegnanie Pani Grażyny Łabędzkiej

     Pani Grażynka od blisko 20 lat wzorowo wykonywała swoje obowiązki w naszej szkole, zapewniając wszystkim uczniom pomoc i wsparcie w różnych sytuacjach. Zawsze mogli liczyć na Jej fachową radę i ogromną życzliwość, które pomagały przetrwać trudniejsze chwile. Rodzice i nauczyciele byli pod wrażeniem Jej dużego doświadczenia i sposobu podejścia do każdego, kto zwrócił się o pomoc.

Dariusz Kaszuba

     Pogrzeb śp. Grażyny Łabędzkiej odbędzie w się w poniedziałek 12 kwietnia o godzinie 14 w kościele na Ogrodach, potem na cmentarzu na ul. Denkowskiej.

      Jeszcze dzisiaj słyszę śmiech i słowa życzliwości Grażynki. Nie zważała na opinie innych, zawsze człowiek był dla niej najważniejszy. Ogromna cierpliwość, chęć pomocy uczniom, sprawiały, że wielu z nich zwierzało się Jej z najbardziej skrywanych problemów. Grażynka to człowiek przez duże C. Otwartość, ale i nieustępliwość, serce pełne miłości, pracowitość, to tylko niektóre cechy naszej koleżanki. Dziewczęca radość, która udzielała się innym. Kochana Grażynko, tak bardzo będzie mi Ciebie brakowało. Zamyka się jakiś rozdział w księdze ludzkiego życia, oby Twoje było teraz łatwiejsze …….

Monika Borzym

     Żegnam Cię Grażynko ze łzami. Byłaś z nami od zawsze. Wielki smutek, który odczuwam w sercu świadczy o tym, jaką wspaniałą, mądrą i kochaną kobietą byłaś.  Służyłaś radą i dawałaś słowa otuchy współpracownikom i młodzieży, której życie stawało się dzięki Tobie znośniejsze. Nie mogę jeszcze uwierzyć, że nie ma Cię już wśród nas. Jak ten piękny czas z Tobą szybko przeminął, jak mgnienie…

Marta Sójka

     Grażynko! Dzisiaj wielki smutek jest w moim sercu. Tak wiele ważnych i przyjemnych chwil spędzonych w szkole Tobie zawdzięczam. Dziękuję Ci  za nieustanne wsparcie w mojej pracy wychowawczej, za to, że zawsze mogłam na Ciebie liczyć podczas organizacji wyjść klasowych, dziękuję za pomoc w sporządzaniu dokumentacji uczniów wymagających szczególnej troski, za Twoją obecność w kontaktach z moimi wychowankami i ich rodzicami, dziękuję za szybkie reakcje medyczne podczas matur ustnych i pisemnych oraz codziennych lekcji, za wiele cennych rad i wskazówek, za polecane do przeczytania książki, za słowa otuchy w momentach mojego gorszego samopoczucia, dziękuję za krótkie pogaduszki w „okienkach”, za liczne uśmiechy podczas mijania się na szkolnym korytarzu, gdy czasu na zatrzymanie brakowało, dziękuję za to, że byłaś…

Dorota Mączka

Grażynko!
Zawsze będziesz z nami, tak jak zawsze Byłaś!
Będzie nam brakować (nam wychowawcom i wszystkim uczniom) Twojego wsparcia, porady i spojrzenia na wiele problemów z dystansu. Dziękuję, że pojawiłaś się w moim życiu.
Dziękuję za Twoją pogodę ducha.. Będziesz zawsze w Naszym Sercu!!!

Monika Żardecka

„Najpiękniejsze są słowa „niewypowiedziane”. Więc krótko, Żegnaj Kochana Grażko. Nie zapomnę Cię Nigdy.”

Katarzyna Nowak

Nadchodzące wydarzenia
  1. wakacje

    czerwiec 22 - sierpień 31
Skip to content