LO nr I im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich

 26 kwietnia odbyło się wręczenie świadectw uczniom klas trzecich LO Nr I im. St. Staszica w Ostrowcu Św.

W tym dniu wyróżniono i doceniono nagrodami i dyplomami uczniów, którzy swoimi wynikami w nauce, udziałem w konkursach, olimpiadach oraz zawodach sportowych, dali przykład swojego uczniowskiego zaangażowania w rozwój osobisty oraz w promowanie szkoły na wielu polach.

  

  

   

   

   

   

   Dyrektor szkoły D. Kaszuba oraz wychowawcy klas z dumą wręczyli świadectwa z biało – czerwonym paskiem uczniom, których wkład intelektualny przyczynił się do podniesienia jakości pracy placówki.

Podziękowania otrzymali również rodzice uczniów wyróżniających się w nauce oraz rodzice zaangażowani w działania szkolne.

Społeczność uczniowska oraz grono pedagogiczne uczestniczyli w wydarzeniu, w którym padło wiele ciepłych i budujących słów ze strony pana dyrektora D. Kaszuby,  Wiktora Filipowskiego oraz przewodniczącej Rady Rodziców pani M. Kryci.

   

Nastrojowa była również oprawa artystyczna. Swoje umiejętności gry na pianinie i wokalne zaprezentowała uczennica klasy III D Julia  Wypchło.

   

Klasa IIIA – wychowawca pani Ewa Dębicka

   

   

   

   

   

Klasa IIIB – wychowawca pani Katarzyna Szczerbińska

   

   

   

   

Klasa IIIC – wychowawca pani Jolanta Wojtas

   

   

   

   

   

Klasa IIID – wychowawca pani Wojciech Szymański

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Kolejni absolwenci opuścili mury „Staszica”. Grono Pedagogiczne oraz Dyrekcja szkoły są dumni ze swoich wychowanków i dziękują za spędzone razem lata.

fot Izabela Otręba

Rekrutacja na rok 2022/2023 Przejdź »                     Propozycja klas pierwszych Przejdź »
close
Skip to content