Uroczystość zakończenia roku szkolnego

Rodziców, uczniów, wychowawców, nauczycieli oraz zaproszonych gości przywitała dyrektor szkoły Dorota Waliszczak. Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego.

     Utalentowana młodzi Staszica pod kierunkiem p. Wojciecha Szymańskiego i ks. Witolda Garbulińskiego przygotowała program artystyczny nawiązujący do wakacyjnego klimatu.

     Dyrektor szkoły zwróciła uwagę, że ten rok uczniowie Staszica spędzili na wytężonej, wytrwałej pracy – za którą otrzymują w pełni zasłużoną nagrodę.

     Wyraziła wdzięczność wobec Nauczycieli i Rodziców za nieocenione wsparcie, bez którego nie można świętować dnia zakończenia roku szkolnego. Przedstawiła osiągnięcia uczniów, wspominając o największych sukcesach mijającego roku szkolnego.

Szczególne wyróżnienie zdobyli :

Franciszek Sieradzki ( Olimpiada Języka Angielskiego, konkurs o indeks Wydziału Prawa KUL )

Katarzyna Górnisiewicz ( mistrzyni Polski w boksie, zwyciężczyni wielu zawodów sportowych, aktualnie przygotowująca się do Mistrzostw Europy w Sarajewie )

Kamila Mikos ( Mistrzyni Europy w kategorii fitness artystyczne i bikini juniorek)

Magdalena Głąb oraz Miłosz Ronduda (laureaci I Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Przedsiębiorcze nastolatki”)

Wolontariusze działający w Szkolnym Kole Caritas ( opiekun koła ks. Stanisław Gurba ) zostali wyróżnieni za swoje działania.

Pasjonaci fotografii otrzymali nagrody w XIX edycji konkursu Szkolnego Konkursu Fotograficznego SzKoFot 24 (organizator p. Marta Sójka )

Świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, dyplomy i listy gratulacyjne dla rodziców zostały wręczone przez dyrekcję i wychowawców.

klasy pierwsze

klasy drugie

klasy trzecie

I na koniec życzenia dyrektor szkoły dla uczniów:

„Mam nadzieję, że już we wrześniu będę mogła zobaczyć Was znowu, szczęśliwych i wypoczętych po upragnionych wakacjach, gotowych do dalszego dążenia do sukcesu, do walki o swoje marzenia”.

Nadchodzące wydarzenia
  1. wakacje

    czerwiec 22 - sierpień 31
Skip to content