Zakończenie roku szkolnego 2020/2021 klas trzecich – tak było

     W dniu 30 kwietnia absolwentów klas trzecich żegnali: Dyrektor Szkoły Dariusz Kaszuba, W-ce Dyrektor Szkoły Tomasz Kwiatkowski oraz wychowawcy.

 

kl. 3B – pani Beata Kot

kl. 3C – pani Katarzyna Wójcik-Nogal

kl. 3D – pan Maciej Krawczyk

Absolwenci w pięknych słowach pożegnali się z gronem pedagogicznym:

     Drodzy nauczyciele, tym drobnym gestem chcielibyśmy z całego serca podziękować wam, za te trzy całkiem nietypowe lata liceum. Dziękujemy za czas i wasz trud, który włożyliście w naszą wspólną pracę w szkole, ale także w naszą wspólną pracę zdalną.

     Byliśmy specyficznym rocznikiem, a nasza wspólna praca w szkolnych murach, w rzeczywistości trwała nieco ponad rok. Gdyby sytuacja, w jakiej przyszło nam żyć, wyglądała inaczej, w dniu dzisiejszym spotykalibyśmy się wszyscy w szkole i wysłuchali przemowy Pana Dyrektora.

     Niestety nie było nam to dane, więc chcemy przekazać nasze podziękowania w formie elektronicznej, można by rzec, że w formie zdalnej, tak jak dotychczas wyglądały nasze wspólne lekcje. Każdy z Państwa otrzyma jedną z indywidualnych kartek z podziękowaniami, które przygotowała jedna z uczennic naszej klasy i do których wydrukowania zachęcamy. Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa miły gest, który na zawsze zostawi w pamięci jakieś wspomnienie z nami związane.

     Chcielibyśmy przede wszystkim podziękować Państwu za cierpliwość i wyrozumiałość, za profesjonalizm i za naprawdę szybkie przystosowanie się do nauczania w trybie zdalnym, dzięki czemu mamy możliwość przystąpienia do egzaminu dojrzałości.

     Mamy nadzieję, że będzie nam jeszcze dane, kiedyś spotkać się jeszcze by porozmawiać i powspominać. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko.

klasa Pana Macieja Krawczyka, jedyna w swoim rodzaju 3D. 2018-2021

Klasa 3D medialna przygotowała wesołe laurki dla nauczycieli:

   

 

Nadchodzące wydarzenia
  1. Akademia z okazji Dnia KEN

    październik 13
Skip to content