Zwolnieni z teorii … w Staszicu

     W dniu 15.09.2025 roku uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Nr I im. Stanisława Staszica mieli okazję uczestniczyć w kolejnym spotkaniu z ambasadorem Fundacji Zwolnieni z Teorii.

     Podczas wydarzenia młodzież mogła dowiedzieć się więcej o idei tworzenia własnych projektów społecznych, rozwijania kompetencji przyszłości oraz pracy zespołowej.

     Spotkanie było inspiracją do podejmowania nowych inicjatyw i pokazało, że każdy uczeń może realnie wpływać na otoczenie, angażując się w działania, które mają znaczenie dla lokalnej społeczności.

Nadchodzące wydarzenia
  1. Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna kl. 1-3

    czerwiec 22 @ 13:00 - 14:30
Skip to content